Loading

Adresa: Chlumecká 1677, Praha 9 198 00

Tel: +420 777 440 044

Email:

Jak to funguje?

Zastihla Vás nouze a peníze potřebujete nejlépe ihned?

Máme pro vás jednoduché řešení! Není důvod prodávat vůz, my vám půjčíme a vy dál jezdíte.

Naše společnost je specialista na půjčky ručené autem. Naše půjčka ručená automobilem je v dnešní době nejrychlejší a nejjednodušší cesta k získání peněz. Stačí pouze vlastnit vozidlo. Na vozidle nesmí váznout zástavní právo leasingové nebo úvěrní společnosti. Pokud tomu tak je, i v takových případech umíme pomoci. Leasing nebo úvěr za Vás vyplatíme a poskytneme Vám půjčku přes naší společnost. Poskytujeme peníze nejen na osobní automobily, ale i na nákladní a užitkové vozy, motocykly, čtyřkolky, lodě a další dopravní prostředky

Naše služby:

Obrázek

Basic

Obrázek

Premium

Obrázek

VIP

Basic:

Po podpisu smlouvy a předání peněz Vám vozidlo zaparkujeme na našem hlídaném parkovišti

Premium:

Po podpisu smlouvy a předání peněz Vaše vozidlo nadále užíváte

VIP:

Kamkoliv za Vámi přijedeme, uzavřeme smlouvu a vyplatíme peníze ihned na ruku

Kontaktní formulář

Kalkulace nabídky

V případě zastavení firemního vozidla je zástavní řízení vedeno pouze s jednatelem. Ten musí doložit aktuální výpis z obchodního rejstříku a svůj občanský průkaz.

Výši částky, kterou vám můžeme půjčit ihned v hotovosti, stanovíme po kontrole původu a zhodnocení technického stavu vozidla (přihlížíme k roku výroby, najetým kilometrům, výbavě vozidla a také vzhledu.

Po vyřízení výše uvedených formalit a dodání všech podkladů s vámi se sepíšeme zástavní smlouvu o vozidle nebo jiném motorovém prostředku, které bude předmětem zástavy. Zakládáme si na rychlosti vyřízení a sepsání smluv za maximální pečlivosti a preciznosti.

Uzavření zástavní smlouvy:

Půjčku na zástavu uzavíráme na dobu 4 týdnů, kdy je zpoplatněna dle zástavní smlouvy. Poplatek činí 10% za celé 4 týdny od data uzavření zástavní smlouvy.

Zastavený automobil můžete vyplatit i dříve před uplynutím stanovené lhůty, kdy kontaktujete našeho zaměstnance a domluvíte se na dalším postupu.

V případě, že nejste schopni zaplatit celou částku za svůj zastavený vůz, nabízíme Vám možnost prodloužení trvání zástavní smlouvy. Jediné co požadujeme pro úspěšné prodloužení smlouvy, je zaplacení poplatku za uplynulé 4 týdny a tím se smlouva automaticky prodlužuje na další 4 týdny.

Podmínky zastavení při možnosti využívání vozidla:

1Vozidlo musí mít uzavřenou havarijní pojistku, která musí být vinkulována ve prospěch naší společnosti. V případě, že havarijní pojištění nemáte nebo ho budete sjednávat, nabízíme Vám možnost uzavření havarijního pojištění přímo v naší kanceláři.

2Uzavření smlouvy o půjčce peněz s ověřeným podpisem. Poplatky si klient hradí sám.