Loading

Adresa: Chlumecká 1677, Praha 9 198 00

Tel: +420 777 440 044

Email:

Výhody naší půjčky

1

Potřebujete peníze? Auto zastavte, ale neprodávejte

Uvažujete o prodeji automobilu kvůli tíživé finanční situaci ale bojíte se ukvapeného prodeje pod cenou? Potřebujete vůz na cesty s rodinou či do práce? Neprodávejte automobil bazarovému výkupu s vidinou okamžitého zisku. Neukvapujte se a vůz jen zastavte.

Buďte chytřejší a přijďte k nám: vůz pouze zastavte a odcházejte s úsměvem na tváři i potřebnými penězi.

2

Proč váš vůz raději zastavit

O auto nebo jiný motorový vůz, který se stane předmětem zástavy, nepřijdete. Jen ho na předem sjednanou dobu ponecháte na našem hlídaném parkovišti. Nebo je tu ještě jedna možnost: vůz zastavíte, podepíšete smlouvu a můžete s ním dokonce dál jezdit.

Peníze za zástavu automobilu u nás získáte stejně rychle, jako kdybyste ho rovnou prodávali do bazaru. Není tedy důvod, abyste se vozu hned zbavovali, nemyslíte.

Auto prodáte, až na to budete mít víc času, tudíž logicky za mnohem lepších podmínek. - S prodejem vozidla je přece lepší nespěchat.

3

Další nesporné výhody

Ještě pořád se zástavou vozu váháte? Třeba se definitivně ujistíte ve správnosti svého rozhodnutí, když se dozvíte, že.

Zastavený automobil můžete získat zpět dříve, než máte sjednáno ve smlouvě. Jinými slovy: pokud se cokoliv změní ­– chcete-li nám vrátit peníze za zastavené auto v kratší době, protože už vůz zase potřebujete – stačí se s námi spojit a domluvit se na změně podmínek.

Naopak když nestíháte vrátit peníze za zastavený vůz včas, můžete si u nás zástavní smlouvu prodloužit. Stačí uhradit poplatek za vedení smlouvy v uplynulé době a my vám smlouvu bez problémů prodloužíme.

Uznejte sami: nemá smysl prodávat narychlo vůz kvůli okamžitému zisku peněz. Uděláte lépe, když auto prozatím jen zastavíte a další kroky týkající se jeho prodeje si v klidu promyslíte.

Kontaktní formulář

Kalkulace nabídky